MONTE EDİLEBİLEN BEBEK YATAĞI

MONTE EDİLEBİLEN BEBEK YATAĞI

Dünyanın en güzel duygusu ne diye sorsalar, hiç düşünmeden bir bebek sahibi olmak derim herhalde. Kendi canından, kanından bir varlığı dünyaya getirmek, onu büyütmek, an be an büyüyüşüne tanıklık etmek paha biçilmez bir duygu, tarifi imkansız. Tabiki bu büyük keyfin ve kutsal duygunun zorlukları da yok değil. En başında da uykusuz geceler geliyor tabi; Yirmi dakikada bir gelen bir ağlama sesi, gaz sancıları, doymayan obur bir midecik ve daha bir sürü sebepten dolayı sık sık uyanan bir bebek :)

İşte uykudan uyanıp da koştur koştur gitmeden, hemen yanıbaşında sadece uzanacağınız mesafede ona dokunabileceğiniz, sırtını sıvazlayıp varlığınızı hissettirebileceğiniz yatağınıza monte edilebilen bu yatağa bayıldım  Tamam uykusuz geceler bitmeyecek evet ama en azından daha kolay geçecek gibi. Yani en azından odalar arası maraton sonaermiş olacak. Bu durumda bu sıkıntıyı düşünüp bu monte yatağı bulan akıllı mucidimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :)

www.onedio.com

Konuyla İlgili Yorumlar

Yorum Bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>