TAKI TASARIMINDA YENİ SOLUK

TAKI TASARIMINDA YENİ SOLUK

Sosyal medyanın hep kötü yanlarından bahsedilir; Yok zaman kaybıymış, yok suniymiş, sanal dünyaymış falanmış, filanmış…

Valla ben çok özel insanlar, yetenekli sanatkarlar, güzel dostlar tanıdım bu mecrada, bahsedeceğim kişi AYPEN TELCİ de onlardan biri işte :)

1981 İstanbul doğumlu olan Aypen Telci,Trakya Üniversitesi Mühendislik Eğitimini tamamladıktan sonra eğitimini aldığı bu mesleğin ona göre olmadığını anlayıp hep hayali olan Aksesuar Tasarımına başlamış. Tanınmış sanatçıların butiğine özel koleksiyonlar hazırlayan, birçok sanatçının aksesuarlarını tasarlayan AYPEN TELCİ, çeşitli alanlardakideneyimi ve tecrübesiyle 2006 yılında kendi markası olan AypenAccessories'ı yaratmış.

Aypen Accessories, en basit kıyafetleri çarpıcı, dikkat çekici hale getirebilme becerisine sahip özel bir marka. Senede birçok koleksiyon çıkarıp herbirinin birbirinden efsane olmasını sağlayabilmek özel bir beceri, yetenek gerektiriyor ki Aypen bunu mükemmel şekilde beceriyor.

Bu sene ilk kez kendinin organize ettiği Fashion Street Fest ‘i, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği yararına düzenleyen ve büyük başarı kazanan Aypen Telci, adını yurtdışında da duyurmaya başladı.

Zincirli ve taşlı kolyelerin gösterişliliği bir yana, renkli taşlı olup boyna bir yaka edasıyla oturanlar en gözdeler arasında yer alıyor. Kolyelerin yanı sıra küpeler, bereler ve bileklikler de harika. Dilersenizinstagramdan direkt mesaj ya da mail aracılığıyla sipariş verebiliyorsunuz, dilerseniz internette bazı sitelerden satışı yapılıyor.

Farklı, dikkat çekici ve özel olmak isteyenler için gerçekten doğru bir seçim ve ürünlerinde kullandığı malzemelerin kalitesi, sağlamlığı Aypen Accessories ürünlerini kalite ve garanti markası haline getiriyor.

Yolun açık olsun Aypencim, takipteyizzz. :)

İnstagram : @aypenaccessoriesKonuyla İlgili Yorumlar
  1. atujislo

    http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Without Prescription ngh.dvua.cansenerdogan.com.nfi.yy http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

    uekijiwipi

    http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin No Prescription nqw.bbjw.cansenerdogan.com.tmj.qc http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Yorum Bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>